Учасники бойових дій Полтавщини проведуть акцію-блокування держгеокадастру

0
1349

    Учасники бойових дій Полтавщини проведуть акцію-блокування держгеокадастру

Завтра, 27 червня 2017 року,  учасники бойових дій проведуть попереджувальну акцію по блокуванню обласного держгеокадастру с 8 до 9 ранку. Акція буде проведена у Полтаві та в  районних центрах Полтавщини: Гадяч, Чутово, Кременчук, Кобеляки, Санжари  (інфорація по іншим райцентрам ще уточнюється).

 

Лист Громадської спілки «Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО»

 

 

Кабінет міністрів України Гройсману В.Б.

Керівнику державної служби України з питань геодезії,картографії та кадастру

                       Голови Полтавської обласної державної адміністрації Головко В.А                                                                                                                                                                                             Голові Полтавської обласної ради Біленькому О.Ю.

                                                                            Начальнику Головного Управління                                                   Держгеокадастру Полтавської області Чувпило В.В.             

Заява

Ми, учасники бойових дій, що захищали нашу Україну зі зброєю в руках,  обурені цинізмом та недалекоглядністю керівництва Держгеокадастру України ти кабінету міністрів України.

На Сході нашої Неньки-України досі тривають бойові дії, щодня наші побратими гинуть та отримуть поранення, а ви своєю постановою кабінету міністрів України від 7 червня 2017 р. № 413 практично позбавляєте нас права отримати землю за яку ми проливали свою та чужу кров.

Вже сьогодні ми отримуємо від Полтавського Обласного  Держгеокадастру незаконні відмови з посиланням на дану постанову. По кожній відмові ми будемо звертатися до суду з двома позовами – з вимогою видати наказ на дану ділянку та з вимогою покарати особу, чий підпис стоятиме на відмові.

Але хіба для того ми воювали з ворогами які хочуть загарбати нашу землю там, щоб тепер воювати з вами тут ? Чим ви тоді кращі за тих терористів яких ми знищували, захищаючи не лише свої, але і ваші родини ? Невже ми втрачали свої життя та здоров’я для того, щоб відвоювавши землю у одних негідників, втратити можливість отримати її через інших ?

Полтавська область, завдяки плідній співпраці Координаційної Ради та ДГК на чолі з Вадимом Вікторовичем Чувпило, на перших позиціях в Україні по забезпеченню бійців землею, ми можемо за 2 місяці забезпечити наказами усих наших побратимів, але у зв’язку з постановою, зараз лише по Полтавській області більше 300 Учасників Бойових Дій, що подали клопотання до ДГК до 7 червня 2017 р. отримують незаконні відмови. Це може призвести до критичної соціальної напруги в регіоні, наслідки якої будуть незворотніми.

Щоб уникнути загострення ситуації в Україні Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО вимагає:

  • Змусити керівництво обласних Держгеокадастрів дотримуватися Земельного Кодексу України, Конституції України, Закону України про статус ветеранів війни та Учасників Бойових Дій та припинити видачу незаконних відмов нашим побратимам.
  • Надати можливість Учасникам Бойових Дій отримувати земельні ділянки незалежно від кількості проведених аукціонів.
  • Терміново видати накази Учасникам Бойових Дій що подали клопотання до ДГК до 7 червня 2017 р.

 

З повагою,

Голова Громадської спілки                             

«Координаційна Рада громадських

організацій учасників АТО»                                          Турпітько В.П.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

three × five =