Антон Фалтинський про критичне мислення

0
311

Полтавці разом з Антоном Фалтинським міркували про необхідність застосування критичного мислення в життіАнтон Фалтинський

Днями в «Grass Coworking» (ТЦ «Олімп») відбулася лекція про критичне мислення від Антона Фалтинського, майстра спорту СРСР та колишнього тренера збірної України з гірськолижного спорту, співзасновника «Українського Гірськолижного Клубу» та «Асоціації Рекреаційних Комплексів України», учасника програми стажування в США «Sabit», бізнесмена, громадського діяча, волонтера. Організатор заходу – «Молодіжний бізнес-клуб».

На лекції учасники разом зі спікером міркували:
. Як критичне мислення допомагає вести в Україні легальний прибутковий бізнес?
. Чому мислити критично – значить свідомо?

Антон Фалтинський впевнений:

– Щоб не втратити власне обличчя, потрібно навчитися працювати свідомо та відповідально. За необхідності – виходити з зони комфорту.
Критичне мислення – мистецтво аналізувати, результат якого полягає в ухваленні ретельно обміркованих та незалежних рішень. Головним чином йому притаманні такі властивості, як усвідомленість та самовдосконалення.

Спираючись на власний досвід, бізнесмен розповідає:

– Станом на зараз я зі своєю командою «Poltava-SKI» будуємо рекреаційні комплекси. Останні вісім років майже не виконуємо роботи в Україні. В основному за межами. В дві тисячі дев’ятому довелося вийти за кордон, співпрацювати з партнерами. Зараз можемо дозволити собі стабільність, практично не маючи замовлень з України. З українських гірськолижних курортів ми співпрацюємо з «Буковель», «Мигово», «Сонячна долина», «Долина Драгобрат». Також з Грузією, Казахстаном, Азербайджаном, Вірменією, Курдістаном, Іраном.

«Рекреація – це зона відновлення природи і людина, яка знаходиться на цій території. Україна ідеально підходить до такої егіди рекреаційних зон. Намагаємося робити якомога більше таких об’єктів. Те, чим ми займаємося, – це рекреаційна тематика. Тобто те, що ми пропонуємо замовнику від формування ідеї до реалізації проекту», – пояснює Фалтинський.

Сам успішний бізнесмен, він радить заробляти гроші тим, що подобається:
– В іншому випадку рахуйте, що Ви в психологічній «тюрмі». Ви маєте зібрати гарну команду. В «Poltava-SKI» ротація в колективі суттєва. До «Майдану» – один склад, після – колектив частково «осушився», але ми не стали менше заробляти. За ціннісними характеристиками люди такі, що я дивлюся їм в очі і щасливий, що з ними працюю.

Один з учасників поділився враженнями про бізнес закордоном:

– Гетерозис (в бізнесі його називають синергія) – це коли 1+1= 3 й більше. Особисто стикаюся з тим, що в Україні «transaction cost» занадто великі. Ця синергія на даний момент в мене важко виходить, бо люди в нас не довіряють один одному. Англійці говорять: «Якщо люди домовилися про щось – достатньо кивнути один одному для того, щоб це було приводом для розбору в суді, наприклад. Кивок голови вважається вже справою – ми вдарили по рукам. У нас, поки ми вдаримо по рукам, працюють юристи, перевіряють контрагенти, по десять разів зустрічі, щоб щось обговорити – і в кінці ще й можемо не домовитися. В Англії, Америці, інших країнах все це набагато швидше і чіткіше виходить.

Тетяна Сушко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

one × one =