2 квітня – День поширення інформації про аутизм

0
1543

День поширення інформації про аутизм

День поширення інформації про аутизмПОЛТАВА У БЛАКИТНОМУ

Запрошуємо на соціальну акцію «Полтава у блакитному», присвячену Всесвітньому Дню розповсюдження інформації про аутизм, що відбудеться 2 квітня о 13.00 у холі ТРЦ «Київ», що на 1-му поверсі.

В рамках соціальної акції відбудеться невеликий концерт, в якому візьмуть участь наступні колективи: Центр дитячої творчості Наталії Май, Зразковий вокальний ансамбль «Рапсодія», Дитячий вокальний ансамбль «Кришталеві нотки», шоу-балет «Алекс». Студія «Жако» подарує шоу мильних бульбашок для діток з особливостями розвитку.

Також волонтерами будуть розповсюджуватись інформаційні листівки та блакитні кульки (блакитний колір є символічним для цього дня) біля ТРЦ «Київ» та на головних майданчиках міста. Також відбудеться благодійний продаж медового печива в торговому центрі та хенд-мейд іграшок у «Будиночку святого Миколая», що знаходиться біля Свято-Успенського кафедрального собору. Кошти, виручені від продажу печива та іграшок в цей день підуть на організацію корекційного літнього табору для діток з особливостями розвитку у дитячому таборі «Джерело», що у с. Клюсівка, Новосанжарського району.

Акція відбувається у м. Полтава вдруге завдяки ініціативі корекційного педагога Альони Колос, що очолює ГО «Обличчям до проблеми». Перша акція пройшла 2.04.16 біля Обласного драматичного театру ім. М.В. Гоголя, де волонтери роздавали перехожим блакитні кульки та інформували їх про наявну проблему, з якими все частіше зіштовхуються батьки нашого міста та області.

Цього року до організації акції приєдналися ГО «Центр розвитку «Дитина і світ» (голва О. Коломієць), а також ГО «Команда небайдужих» (голова Н. Гранчак), волонтери з Полтавської державної аграрної академії та інші небайдужі активісти.

Подробиці за телефонами:

  • 0508887880 Альона Колос – головний координатор акції
  • 095 88 36 513 Вікторія Гончар спів координатор, волонтер
  • ГО «Команда небайдужих»
  • 0504041693 Олена Коломієць – голова ГО «Центр розвитку «Дитина і світ»
  •  pannochka.go88@gmail.com 095 88 36 513

Хто вони – діти-аутисти?

Їх називають дітьми дощу. Вони різні. Вони можуть не дивитися Вам у вічі, не говорити, видавати невиразні звуки. Вони можуть говорити,  цитуючи тексти реклами або випадково почутих фраз, тисячі разів повторюючи одне й те саме, вони дивно поводяться, розмахують руками, без зупинки стрибають, ходять на носочках або розгойдуються. Вони не розуміють, що Ви їм говорите. Вони не грають з дітьми, мало посміхаються і вважають за краще самотність. Деякі звуки для них нестерпні, яскраве світло заподіює біль, а дотик іншої людини для них подібно опіку. Вони можуть не знати, хто їх мама і як звуть їх самих.

З боку вони можуть здаватися звичайними дітьми,  трохи розбещеними, примхливими.

Кажуть, вони живуть в своєму світі… Вони там не живуть, вони там ховаються.

Ховаються від  пронизливого страху. Боязні цього величезного, яскравого, галасливого і такого не зрозумілого для них світу!  Страх заганяє їх усередину себе.

Уявіть себе в світі, де навколо Вас незнайомі люди, вони говорять на незрозумілій для вас  мові. Ви живете в світі, де Ваш мозок постійно пронизує нестерпний скрегіт каменю по склу, де в очі б’є світло софітів, і ви нічого не бачите, у Вас немає шкіри, і все, що торкається до вашого тіла, заподіює біль.  Життя настільки нестерпне, що Ви рятуєтеся від нього на самоті. Тільки так Ви можете витримати цей світ. Ласкаво просимо в світ аутиста!

Кожна дитина потребує любові, прийнятті та підтримки. Діти з аутизмом мають потребу в цьому як ніхто інший! Їм страшно – допоможіть їм, їм страшно – зрозумійте їх, їм страшно – прийміть їх і любіть їх! Такими, як вони є!

Ці діти хочуть спілкуватися! Допоможіть їм відчути любов і підтримку в такому тривожному для них світі! Захистіть їх від болю, страху та дискомфорту! Дайте їм можливість повірити в себе! Навчіть їх всьому, що дасть їм спокій і впевненість в довгому житті! Навчіть їх довіряти навколишньому світу, і вони будуть спілкуватися!

Просто ЛЮБІТЬ ЇХ!

І одного разу Ви побачите посмішку аутичної дитини, дорогоцінну і чисту!

Запрошуємо на соціальну акцію «Полтава у блакитному», присвячену Всесвітньому Дню розповсюдження інформації про аутизм
Запрошуємо на соціальну акцію «Полтава у блакитному», присвячену Всесвітньому Дню розповсюдження інформації про аутизм

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

twelve − 10 =