Молодь Полтавщини запрошують у «Майстерню відповідального українця»

0
1171

Полтавську молодь запрошують прийняти участь у «Майстерні відповідального українця»

З 9 по 22 серпня у селі Клюсівка Новосанжарського району пройде табір «Майстерня відповідального українця».

Організатор проекту — громадська організація «Команда небайдужих». Табір триватиме 14 днів.

До участі запрошується молодь з Полтавської області віком від 18 до 30 років, яка прагне змінити світ навколо до кращого.

Навчання та інтелектуальний відпочинок у компанії однодумців проходитиме на базі дитячого табору у селі Клюсівка Новосанжарського району. Професійні фахівці ділитимуться досвідом, знаннями та секретами психології, комунікацій, менеджерства, політики, державотворення.

На учасників також чекає командна робота, інтелектуальні ігри та практичні завдання. За словами організаторів, це можливість розробити, удосконалити власний соціальний проект під супроводом практиків.

Організатори беруть на себе витрати за проживання та харчування учасників «майстерні». Також вони зазначають, що простір вільний від алкоголю та нецензурної лексики.

– Ми вже отримали перші заявки від потенційних учасників проекту. Не зволікайте та швидше подавайте їх. Кількість місць обмежена, тому не втрачайте гарного шансу відпочити на природі та отримати корисні знання для саморозвитку, — наголошує представниця «Команди небайдужих» Олександра Сиротенко.

Заявку на участь можна треба заповнювати тут. Дедлайн: 29 липня. У разі виникнення додаткових запитань: (066) 757-40-41.

Більш детальну інформацію читайте у спільноті проекту у Facebook.

Довідка: «Майстерня відповідального українця» — проект, який брав участь у конкурс проектів інститутів громадянського суспільства на 2017 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

12 + nine =