Полтавські маршрутки полюбляють “червоний”. Відповідь копів. Відео

0
1104

Полтавські маршрутки полюбляють “червоний”. Відповідь копів. ВідеоПолтава маршрутка червоний

Ми знову про “сурові” полтавські маршрутки. Крім того, що інтер’єр салону у цих засобах перевезення пасажирів потребує приведення хоч до якихось стандартів, так вони ще й порушують правила дорожнього руху, постійно створюють аварійні ситуації на дорогах та проїжджають світлофор на “червоний”. А поки, складається таке враження, що вони (маршрутчики) – “хАзяєва полтавських доріг”.

Сьогодні пропонуємо до Вашої уваги відео від читача Полтавського Ліхтаря. Подивіться, самі усе побачите. Відео було передано “копам”. Полтавські поліцейські дуже швидко відреагували (дякуємо їм за це) – командир 1 роти оперативно виїхав на кінцеву зупинку маршутного автобусу та склали протокол. Результат – виписано штраф 425 грн. за проїзд перехрестя на “червоний”.

Поки ми готували статтю до публікації, отримали ще одне фото від нашого читача.

Ви не повірите, але знову маршрутка, знову на “червоний”. Про цю подію було повідомлено патрульних. 1 рота полтавських “копів” виїхала до порушника, склала протокол. Виписано штраф – 425 грн.

Це ж громадський транспорт й водії несуть відповідальність за життя своїх пасажирів. Може хоч такими діями ми зможемо їх “замотивувати” до безпечного та відповідального перевезення ЛЮДЕЙ.

Полтава маршрутка червоний

Полтавський Ліхтар зовсім нещодавно писав про подібні події у Полтаві. Більш детальніше про це –

ПОЛТАВА. 09.02.2017 НА ЧЕРВОНИЙ? ЩО СКАЖЕТЕ? КАРТА ТА ВІДЕО

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

eighteen + 14 =