Старовинні вишиванки Полтавщини. Фото та відео.

0
2864

Старовинні вишиванки Полтавщини.

Як повідомляв Полтавський Ліхтар, у Полтаві вчора відбулось етнографічне свято ВИШИВАНКА – ОБЕРІГ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ”.  Гості побачили дефіле моделей в українському одязі сьогодення, але, особливою родзинкою заходу, був показ старовинного українського колекційного одягу. Колекцію старовинного полтавського одягу показували волонтери Полтавського батальйону небайдужих. Про цю знаменну подію для Полтави наша фото- та відеорозповідь.

Ідея показу старовинних полтавських вишиванок прийшла ще в жовтні 2015 року. З того часу почалась кропітка робота. Речі, які ви бачите, з приватних колекцій і до цього свята, ще не були зібрані у такий чудовий етнографічний ансамбль.

А ось подивіться на сам показ колекційного вбрання. Наступні фото зроблені Ігорем Кіянчуком під час модельноволонтерського виступу. Дякуємо, друже, за чудові світлини.

Як нам розповіли, у найближчих планах є у  показати полтавцям це дійство на відкритій площадці, с залученням ще більшої кількості моделей. Якщо все гарно складеться, це буде на Покрову.  Окрім цього, є багато нових цікавинок, але, поки, плани є таємницєю для широкого загалу. Нам пообіцяли, що читачи та друзі Полтавського Ліхтаря дізнаються про це першими. Будемо чекати.

А зараз, пропонуємо до Вашої уваги відео ексклюзивного показу старовинного вбрання Полтавщини “від початку та до кінця”. Дивіться та насолоджуйтесь красотою.

  Майже з самого початку, до цієї “полтавської феєрії” долучилися майстри Наталія Свиридюк та Валентина Ануарова, які консультували та допомагали.

І на завершення нашого нарису, хочемо додати, що прикраси, які Ви бачите на “моделях-волонтерах”, надав відомий колекціонер, директор Духовно-культурного центру при Свято-Успенського кафедральному соборі Сергій Козлов. Тільки погляньте на ці вишукані речі. Неземна краса.

 Дякуємо Вам всім за увагу. Гадаємо, що наша розповідь Вам сподобалась.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

four × two =