У Лубнах опинилася під загрозою життєдіяльність міста

6
4660

У Лубнах в зв’язку з політичною кризою опинилася під загрозою життєдіяльність міста

ЛубниОстанній тиждень до реакції надходять листи з проханням опублікувати різну інформацію про політичну кризу в Лубнах, тому Полтавський ліхтар зацікавився і вирішив розвідати ситуацію самостійно.

Зрив сесії, кадрові питання, боротьба за мільйони, злив одних партій іншим, відстоювання інтересів окремих бізнесменів депутатами, неочікуване рішення міського голови, скандали, звільнення й багатостраждальні лубенці. Про це та про інше читайте в спеціальному матеріалі Полтавського ліхтаря.

Редакція проаналізувала події за два місяці в Лубнах, що призвели до політичної кризи й публікує їх почергово:

– у Лубенській міські раді створилася ситуативна опозиція до влади. Два місяці тому вона проголосувала за рішення рекомендувати меру звільнити директора водоканалу Миколу Куліченка, місяць тому за недовіру першому заступнику міського голови Олександру Шингарію,

– владна команда вбачає у діях цих депутатів відстоювання інтересів бізнесмена-перевізника і бажання зайняти крісла цих посадовців,

– опозиція ж вказує на невідповідність їх займаним посадам,

– юристи стверджують про незаконність цих рішень,

– опозиція тисне на мера, щоб останній звільнив Шингарія і Куліченка й гальмує усі рішення міської ради,

– міський голова таки підписує розпорядження про звільнення,

– опозиційні депутати все одно не приходять на сесію і жодне рішення не приймається,

– бюджет міста через саботаж партій Батьківщина, Самопоміч і Свобода недоотримує двадцять мільйонів на 2018 рік,

– страждають лише жителі міста,

– ситуація зайшла в глухий кут, з якого майже немає виходу.

З цього приводу редакція, для висвітлення ситуації з різних боків, по телефону задала питання головним посадовцям Лубен:

  1. Що зараз відбувається в місті? Декілька разів не вдалося зібрати депутатів на сесію, які наслідки це матиме?
  2. Із-за того, що депутати зірвали сесію і не прийнятими залишилися ставки по єдиному податку, кажуть, бюджет Лубен недоотримає більше 20 мільйонів гривень, це правда?
Олександр Грицаєнко. Фото інтернет-видання «Полтавщина
Олександр Грицаєнко. Фото інтернет-видання «Полтавщина

Міський голова Олександр Грицаєнко:

Треба шукати формат продовження роботи сесії, зараз над цим і працюємо. Я не можу вам назвати цифри конкретні. На це є податківці. Потрібно, щоб сесія працювала, тому що є життєдіяльність міста, яка важливіша, ніж кошти.
Олександр Карпець
Олександр Карпець

Секретар міської ради Олександр Карпець відмовився коментувати (що для редакції було зовсім неочікувано):

«Хто Вам дав мій номер телефону? Я не можу коментувать».

Враховувавши резонансність попереднього матеріалу про Лубни, ми не могли не поцікавитися думкою з цього приводу Олександра Шингарія, якого мер Лубен Олександр Грицаєнко своїм розпорядженням звільнив з посади першого заступника міського голови.

Олександр ШингарійОлександр Шингарій:

«Дійшло до того, що на сесії приходять поважні люди, які були по декілька скликань депутатами, говорять, що за двадцять п`ять років не було зірвано жодного засідання, а сьогодні депутати поводять себе просто нечувано. Тут бюджету не вистачає, виборюєш кожну копійку для лубенців, економиш, де можна, а ці депутати просто так розбазарили більше 20 мільйонів гривень. За ці кошти можна було побудувати, скажімо, 15 футбольних майданчиків зі штучним покриттям, або додатково оздоровити до 5 тисяч дітей у таборах відпочинку, чи пустити їх на ремонт доріг. А секретар міської ради Олександр Карпець увійде в історію як найтупіший секретар, який розвалив роботу ради і завдав збитків місту на десятки мільйонів гривень. Я за посаду не тримаюся, але за справедливість буду до кінця. Оце все, що я хочу сказати».

Переглядаючи відео з останньої сесії на сайті Лубенської міської ради, редакція Полтавського ліхтаря натрапила ще на один цікавий момент. Офіційно від імені фракції УКРОП виступив секретар міської ради Олександр Карпець, який пройшов за списком партії “Самопоміч”. Що це за ситуація, чи це перехід посадовця до УКРОПУ, чи «приватизація» цієї партії лубенською “Самопоміччю”, або ще щось, читайте згодом на нашому сайті.

Як нам стало відомо, на цих словах депутати вийшли із зали, а проблеми жителів міста залишились невирішеними…

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

6 КОМЕНТАРІ

  1. Схоже що Олександр Василович Карпець трохи не сповна розуму, таке меле останнім часом Пропоную його перевірить на психічний стан!

  2. “ПОВАЖНІ ЛЮДИ, ЯКІ БУЛИ ПО ДЕКІЛЬКА СКЛИКАНЬ ДЕПУТАТАМИ”
    Знаємо ми цих поважних людей… Людина підтвердила цими словами,що всі хто грабував місто, той і ходе на скликання. А хто хоче щось змінити, так того обпльовують…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

three × four =