У Полтаві пройде попереджувальний протест

0
1512

У Полтаві пройде попереджувальний мирний протест

У Полтаві пройде попереджувальний мирний протест
У Полтаві пройде попереджувальний мирний протест

Наша країна в жалюгідному стані. Режим клептократії довів її до катастрофи, а громадян до зубожіння. Люди, особливо молодь масово емігрують. Війна стала жахливою частиною повсякденності, нахабство влади вже перетнуло всі «червоні лінії», будь-який протест, який не подобається владі, прирівнюється нею ледь не до державної зради. 

Тому ми, активні, думаючі громадяни, які хочуть жити, а не виживати, більше не можемо мовчати. Тому збираємо звичайних громадян, які, як і ми, більше не можуть терпіти приниження антинародною політикою, тарифним геноцидом, ігноруванням громадської думки, постійною брехнею та маніпуляціями з коридорів влади – на попереджувальний мирний протест, який відбудеться 19 листопада о 12:00 на алеї навпроти облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності (Жовтнева), 45).

Там ми, активісти Студреспубліки й інші громадяни різного віку та соціального положення, незадоволені курсом влади будемо:

  1. збирати квитанції за комунальні послуги, щоб потім повернути керівництву держави як знак наших вимог – установити справедливі ціни на тарифи;
  2. обговорювати та пропонувати дієвий формат громадянського контролю за ціноутворенням на тарифи.

Нам соромно  за внутрішню політику та престиж України в світі, нам набридло стежити за тим, як владні та псевдоопозиційні політики бігають між олігархами та посольствами, задовольняючи власні інтереси, але, на жаль, зовсім, забувши про тих, для кого вони, в принципі, існують – звичайних українців.

Досить! Пора змінювати систему та ставлення до нас! Влада повинна знати, що громадяни завжди тримають її діяльність на контролі і вимагають чесності та справедливості, гідного ставлення до всіх людей.

 

Запрошуємо і вас, шановні представники ЗМІ, висвітлити позицію простих, але відповідальних українців і донести її до широких кіл громадян.

Ми проти перетворення України в карикатурний бантустан, де бал вправлять сила, конспірологія і мафіозне бабло! Альтернатива – є! 

 

НЕ КРАДІТЬ МАЙБУТНЄ!

 

З приводу додаткових питань звертайтеся за телефоном +38(097)929-81-33

Голова ПОО ВМГО “Студентська республіка”                                        Олег Слизько

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

5 × two =