Вийшов трейлер фільму “Паралелі”. Різні світогляди

0
1430
На широкий загал вийшов спільний проект студії “12-й кадр” та фонду “Народний проект” – трейлер до  нового фільму “Паралелі”.
“В Україні вже два роки війна, є люди, для яких її не існує. “Паралелі”- про різний світогляд людей, що живуть в один й той самий час в однієї країні”.
Параллелі
Параллелі
Спеціально для читачів Полтавського Ліхтаря автори фільму Катерина Стрельченко та Дмитро Панков надали невеличке блиц-інтерв’ю. 

Катерина Стрельченко, режисер стрічки: “Останні два роки ми постійно працюємо над фільмами військової тематики. Першою була стрічка “Все буде Дніпро“, потім “Іловайськ. Лицарі неба“, яку побачили глядачі багатьох міст України. Несподівано для нас цей фільм-реквієм став “жити своїм життям”, і, так би мовити, повів за собою. В травні 2016-го року за запрошенням української діаспори наша творча група приїхала в Іспанію, а потім в Португалію для показу цієї стрічки.

Жоден показ, як і в Україні не пройшов без сліз, глядачі не стримували емоцій, дехто виходив з зала на якийсь час, бо було дуже важко дивитися… Ми показали фільм про Іловайськ в 9-ти містах: Барселоні, Таррагоні, Аліканте, Валенсії, Мурсії, Малазі, Лісабоні, Порто, Мадриді. Іспанці та португальці також дивилися, коментували після перегляду, співчували. Для багатьох в Європі війни в Україні не існує, інформація, на жаль, доходить краплинами.

Зараз в роботі ще одна стрічка, що продовжує тему реквієму – “Піски. Лицарі неба“.

Над проектом “Паралелі” ми працювали кілька місяців і ідея, що спочатку нібито лежала на поверхні, виявилась не такою вже й легкою. Так, в країні йде війна, так, є ті, хто підтримує і допомагає армії. А є люди, для яких це все далеко… Начебто все просто. Але в процесі зйомок і монтажу стало зрозуміло, що в житті неможливо поділити все на чорне і біле. Існують відтінки… У нас два головних героя, в кожного своя доля, свій шлях. Ми нібито спостерігаємо за ними, не втручаємось і не коментуємо. Висновки повинні зробити глядачі. Це неначе дивитися у дзеркало, коли відображення не завжди подобається.”

Дмитро Панков, оператор: “В стрічці використані наші зйомки з поїздок по Піскам, а також архівне відео бійця полку “Дніпро-1″, який зняв трагічний момент попадання міни в позицію наших бійців. Тоді загинуло двоє хлопців, ще двоє були поранені. Автор музика – Єгор H.A.R.D., мешканець Полтави, талановитий композитор і гітарист.

Сподіваємось, ця стрічка змусить задуматись і переосмислити деякі речі і ставлення до подій в Україні. Війна близько, набагато ближче, ніж здається… ”

_____________________________________________________________________

Полтавський Ліхтар починає перемовини щодо можливості показу стрічки “Паралелі” у Полтаві. Прикладемо максимум зусиль, щоб полтавці змогли побачити фільм найближчим часом. Хто бажає долучитись – пишіть будь ласка на адресу нашого порталу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

three × 3 =