Використання коштів на боротьбу зі СНІДом в Україні. Інфографіка

0
965

Полтавщина входить до шістки областей, де затвердили найбільше коштів на лікування супутніх до СНІД захворюваньСНІД

Інститут аналітики та адвокації дослідив, скільки в регіонах України витрачають грошей на боротьбу зі СНІДом. Аналітики проаналізували касові видатки за перші 6 місяців 2017 року та створили рейтинг. Моніторинг стосувався використання місцевих коштів.

Витрачене від затвердженого

Витрачене від затвердженого

Усього на рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції в регіоні в затвердили 2,4 млн. грн. За перші 6 місяців витратили п’яту частину від затверджених коштів.

  • Ми детально проаналізували напрямок профілактичного та лікувального характеру. – пояснює аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Полтавська область посідає 14-те місце за витраченим на профілактику. На заходи лікувального характеру в першому півріччі коштів не витрачали. Хоча область входить до шістки тих, де затвердили найбільше коштів для лікування опортуністичних захворювань.

Витрачене на профілактику

Витрачене на профілактикуУ регіоні зареєстровано 3 478 ВІЛ-інфікованих осіб. У 2017 році повністю схвалили прогнозований бюджет на програму протидію ВІЛ-інфекції та СНІДу. Якщо порівнювати з 2016 роком, то коштів витратили більше, але частка не перевищує 1/5 суми. Тому область посідає 18 місце в загальному рейтингу.

Більше подробиць дослідження можна знайти за посиланням.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

9 + nineteen =