Волошин. Хто ж ви є, майже-майже головний обласний лікар психоневрологічного диспансеру?

0
2281

Волошин. Хто ж ви є, майже-майже головний обласний лікар психоневрологічного диспансеру?

Пропонуємо до Вашої уваги відкритий лист Ольги Климко та невеличке розслідування Полтавського Ліхтаря стосовно Віктора Волошина, майже-майже головного лікаря Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру.Волошин

Полтавці ! Волонтери, хто бачив на власні очі приклади різного роду некомпетентності! Представники організацій ветеранів АТО ! У мене і вівторок важливий суд і дуже багато питань на контролі, самі знаєте яких. Тому я може приїхати і виступити на сесії тільки з четверга. Я готова сказати свою особисту точку зору. Якщо ви пропустите призначення на посаду головного лікаря людину, яка прикривається волонтерством в АТО, яка не є світочем у сфері реабілітації психологічної, але при цьому, ймовірно, отримає контроль над цією сферою за посадою, і який зумів заробляти на довідках про психічне здоров’я (репортаж Громадського дуже все висвітлює – http://poltavske.tv/events/1525.html),

то я чесно вам скажу, я буду дуже і дуже розчарована різницею між тим, що ви декларуєте і тим що ви робите. Я не знаю інших кандидатів. Мені байдуже кого призначать. Якщо ви змусите цю людину відповідати і на ваші запитання і він буде відповідати вашим вимогам – нехай призначають. А договорняки – це жесть. Це те, що викликає огиду. Більше того, ви плодите дурість – від якої потім будуть страждати всі. Мені кажуть, що мають висловитися фахівці в цій сфері. Я не знаю фахівців у цій сфері, і я не знаю чому вони мовчать. Пан Волошин, якого вже включають у склади засідань комісії з охорони здоров”я, ЩЕ до голосування на сесії (наскільки я розумію) – не має так легко стати головним лікарем !(http://poltava.to/news/40557/)

Той, хто від промайданівських партій пропускає це рішення – недальновидна людина! Всі, з ким я обговорювала цю ситуацію – подумайте що можна зробити. Хто знає як правільно діяти – напишіть. Боротьба проти кеша в деклараціях починається з таких дій, а не воплів у фб. Valeriy Golovko Юрій Бублик Костянтин Іщейкін як управлінці , хто відповідає за репутацію Президента в Полтавській області – це важливе питання, це прямий обов”язок як голови облради Олександр Біленький , моральний обов”язок як представника інтересів ветеранів АТО і щоб не дати на вас наживатися Валерий Довженко , дорогі друзі, ті, хто справжні волонтери Татьяна Рожкова Ірина Каптур Надія Легкобит – ви на собі витягли ці два з половиною роки війни, ви реально допомогали в АТО, не давайте таким людям використовувати це високе слово волонтер АТО! Преса Ольга Матвиенко Igor Kiianchuk і всі, хто мене знає і розуміє, що я ніколи не діяла у чиїхось інтересах, крім суспільних – викладіть цю історію для полтавців !

Всі разом – щонайменше – запросіть пана Волошина на розмову і подивіться йому у очі і дайте питання як він буди вчиняти боротьбу з корупцією на своїй посаді ? Створіть громадську раду з запобігання зловживать в цій сфері !

Будь – які адекватні дії , але не мовчіть !!! Ця країна має змінитися !!!!

Ті, з депутатів хто безпосередньо був в АТО Петро Ворона Анатолій Ханко допоможіть розібратися, як такий кандидат виявився найкращим, чим мотивували своє голосування члени комісії. Поки я знаю тільки те, що зі слів комісії “він амбітний, молодий і має програму реабілітації учасників АТО.” І особливо мені цікаво, що побачив у цій людині член Громадської Ради, прізвище якого я не знаю. От на пресу – озвучуйте свої рішення і несіть за них відповідальність. Власну, персональну. А то, пан Волошин, не дай Бог, створить ще одну комерційну структуру і буде до неї всіх пацієнтів посилати, або знову втратить бланки, і буде УВСЬОМУВИНЕНПОРОШЕНКО, а не ті, хто голосував за його призначення.

Ольга Климко

А зараз невеличке розслідування Полтавського Ліхтаря.

Читаємо статтю на ІА Полтава – http://poltava.today/uk/news/show/15337. Дивимось:

"Кандидат на місце Віктор Волошин подав документи відповідно до
 затвердженого  положення про конкурс заміщення вакантних посад.
 Інформація про необхідність бути лікарем вищої категорії ніде 
не зазначена і не обговорена. Необхідно мати лише 5 років стажу.
-Я в повному обсязі відповідаю вимогам конкурсної комісії".

Полтавський Ліхтар вирішив перевірити, а чи так воно є насправді.

Заходимо на Чинний ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників – зі змінами N 952 від 26.11.2012

 http://bs-staff.com.ua/pb_skhr/1039_7622_6.html

snimok-kvalifikaciyaЗнаходимо пункт 1.3. Читаємо

1.3. Головний лікар обласної, центральної міської, міської, центральної районної та районної лікарень…Кваліфікаційні вимоги…

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, післядипломна спеціалізація за фахом “Організація і управління охороною здоров’я”. Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом “Організація управління охороною здоров’я”. Стаж роботи за лікарською спеціальністю для головного лікаря обласної лікарні – не менше 10 років, та за фахом “Організація управління охороною здоров’я” – не менше 8 років; для головного лікаря центральної міської та центральної районної лікарень – відповідно не менше 7 та 5 років. Стажування в органах управління вищого рівня.

Складається враження, що ми читаємо та користуємось зовсім різними документи, або Віктор Волошин трактує Накази Міністерства охорони здоров’я України як йому заманеться.

Завершив навчання в УМСА, у 2008 році, за спеціальністю «Психіатрія», медичний стаж йде з 2008 року. Працював лікарем-психіатром в обласній психлікарні та психоневрологічному диспансері. У 2010 році завершив дистанційне навчання у ПУЕТ, факультет менеджменту.

Підрахуйте самі, достатньо чи у Волошина стажу для того щоб він міг займати посаду головного лікаря Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру.

Коли голосували у Полтавській ОДА, то основними аргументами членів комісії на користь цього кандидата були його молодість, енергійність і амбітність, а також його програма по реабілітації учасників АТО.

Програма, яку ніхто не бачив! Але всі про неї чули. 

Це як анекдот про сусліка. “Ти сусліка бачишь? -Ні. -А він є!”.

Подивимось, що каже “першоджерело”.

У одному з своїх інтервью Віктор Волошин сказав:

“В планах — створення консультативного відділу для ветеранів АТО”.

  Програма і плани це зовсім різні речі. А ви як вважаєте?

Поки готовився матеріал статті, до редакції Полтавського Ліхтаря надійшов лист. Публікуємо без купюр та мовою оригіналу.

“В. Волошин предоставляя факты умышленно искажает их в надежде, что они проверяться не будут. При оформлении в Психоневрологический диспансер был оформлен на ставку в хозрасчетный кабинет , который занимается выдачей справок и сертификатов и на полставки числился то врачом поликлиники, то стационара (ни одной истории болезни в стационарно отделении им не было написано). После выхода резонансного сюжета ТВ «Місто» в 2015 году,  Виктор Волошин через два дня написал заявление на увольнение по собственному желанию. Когда скандал затих, повторно был взят на работу на декретную ставку участкового врача . В интервью журналистам интернет издания «Полтавщина» Волошин говорит: «Коли я починав там свою діяльність, то мене взяли на посаду лікаря, яка 6-7 років перебувала у декретній відпустці, у неї двоє дітей. Вона повернулася на своє місце, а мене звільнили». В 2016г. и.о. главного врача Лукашенко И.А. была проведена внутренняя проверка работы хозрасчетного кабинета за февраль 2015г. и было обнаружена пропажа 2000 сертификатов (довідок) чистых бланков с печатями, которые можно выдавать кому угодно хоть для работы, хоть для нотариуса для оформления наследства и тд., а так же людям которые официально их получить не смогут. После выяснения обстоятельств пропажи, Волошин принес в диспансер 2000 протоколов осмотра пациентов которым якобы выдавал сертификаты, при проведении внутреннего расследования были взяты объяснительные у мед.сестры кабинета где работал Волошин где она отметила, что не писала протоколов на пропавшие сертификаты. Из объяснительных записок статистов стало известно, что они дописывали по просьбе Волошина каждый день в стат. данные, якобы количество выданных им сертификатов. В объяснении Волошина звучало , что он выдал сертификаты АТОшникам. В интервью «Полтавщине» Волошин говорит: « Спочатку скажу, що після того сюжету на телеканалі «Місто» мене перевіряли і в поліції, і в прокуратурі, пройшов також перевірку Департаменту охорони здоров’я ОДА. Анонімки писали і тоді, і зараз. Однак ні правоохоронні органи, ні фахівці із ДОЗ порушень у моїй діяльності не знайшли.» На комиссии в ОДА Оглобля О.М. журналистам обьявил ,что ничего не знает про коррупционный скандал связанный с В .Волошиным , так кто же эти «фахівці із ДОЗ» которые не нашли нарушений. После выхода сюжета была назначена проверка ДОЗ с участием Оглобли, но её быстро приостановили так как Волошин уволился”.

Молодість, енергійність і амбітність – це все що залишилось у сухому залишку з одного боку. З другого – бруд, осад, брехня, некомпетентність, корупція.

Що переможе?

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

18 + 16 =