Випускник Олеся Вовченко: вчитель вищої категорії

0
1097
SONY DSC
Олеся Вовченко, випускник програми “Відкритий Світ” 2011 року

Вовченко Олеся Миколаївна – вчитель німецької мови вищої категорії, учитель-методист. має дві вищих освіти: Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка та Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.

Вчитель німецької мови: у 1996-2013 рр. – Полтавська спеціалізована школа №3, з 2013 року – Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського.

У “активі” Олесі Миколаївни – велика кількість учнів-переможців мовних олімпіад, власні перемоги у професійних конкурсах, більше десятка друкованих робіт з методики та технології викладання німецької мови, численні відзнаки на місцевому та загальноукраїнському рівні.

Як громадський діяч Олеся Вовченко – активний учасник виборчого процесу, депутат Октябрської районної у м. Полтаві ради (2002-2006 рр.)

На її думку, участь у програмі “Відкритий Світ”, яка відбулась у 2011 році, відкрила нові горизонти як у професійному, так і загальнокультурному плані.

Надзвичайно цікаво було поспілкуватися з українцями Ірондекуойта та містечка Великого Рочестера, дізнатися про життя діаспори в Америці та відвідати кілька українських церков, які є центрами життя української громади в Америці, провінційний музей «Дженезі» (Genesee Country Museum), та музей Стронг (One Manhattan Square, Rochester, NY).

Делегація побувала також у мерії Ірондекуойта. Мері Джойс Д’Аурізо, мер міста, розповіла про роль місцевого уряду , його організацію та взаємодію із урядом штату та федеральним урядом.

Особливо цікавим для  педагогів було знайомство з системою освіти США, яке відбулось в  Українській суботній школі ім. Т. Шевченка (Taras Shevchenko Ukrainian Saturday School), дворічному коледжі округу Монро (Monroe Community College), університеті Рочестера (University of Rochester), бібліотеці ім. Раш Різ університету Рочестера (Rush Rhees Library), центрі Польських та Центрально Європейських досліджень Скальни (Skalny Center for Polish and Central European Studies),   Вищій педагогічній школі Ворнера (Warner Graduate School of Education), середній  школі (West Irondequoit Central School DistrictHigh School), Інституті технологій Рочестера (Rochester Institute of Technology),     Центрі з питань міжнародної освіти коледжу «Назарет» (Nazareth College Center for International Education), середній школі Істріджа (Eastridge High School), бібліотеці ім. Полін Еванс (Pauline Evans Library).

Програма була надзвичайно насиченою та цікавою, за що Олеся Вовченко висловлює подяку всім, хто організовував  перебування делегації в США та цікаві зустрічі, екскурсії, дискусії чи просто посиденьки за круглим столом у гостинних будинках американських українців: Тамарі та Володимиру Денисенко, Крістіні та Ігору Хошовськи, Стефанії Вовкович, Людмилі та Ніколасу Лабаш, Володимиру (Мірко) та Ірмі Пилишенко та Крістіні Мадонії.

“Особисто від себе хочу подякувати родині Пилишенків, які гостинно відкрили для мене двері свого будинку, за теплий прийом, за цікаві вечори та смачні сніданки, за спілкування українсько-німецькою мовою, за все-все-все…

Нехай всіх вас береже Бог, дає сили та здоров’я а також наснаги й надалі зміцнювати порозуміння між мешканцями Ірондекуойта та полтавчанами!”.

Контакти:

vovchenko.olesya@mail.ru

https://www.facebook.com/olesya.vovchenko?fref=ts

Друковані роботи:

  1. Статття “Використання інтерактивних технологій на середньому етапі навчання учнів німецької мови  “Deutsch” Nr. 11-12 Juni 2004
  2. Розробка уроку по темі „Використання інтерактивних технологій на середньому етапі навчання учнів німецької мови” Газета „Deutsch”  Nr. 11-12 Juni 2004
  3. Розробка уроку по темі”Weihnachten in Deutschland und in der Ukarine” Газета „Deutsch”  Nr.22 Nov.2005
  4. Розробка позакласного заходу “Weihnachtsmarkt ist heute” Газета „Deutsch”  Nr. 22 Nov. 2005
  5. Інтерв’ю з редактором газети „Deutsch” Л. Горбач Газета „Deutsch”  Nr. 9 Mai 2006
  6. Розробка уроку по темі „Unsere Hobbys” Газета „Deutsch”  Nr. 10 Mai 2006
  7. Розробка уроку по темі „Ich und meine Familie” Газета „Deutsch”  Nr. 11 Juni 2006
  8. Розробка уроку по темі „Wir feiern Geburtstag. Geburtstagsparty” Газета „Deutsch”  Nr. 16 Aug., 2007
  9. Проектна пропозиція уроку з теми «Наші улюблені заняття» (газета „Deutsch”  Nr.16 Nov.2008).
  10. «Проектна робота. Німецька мова» (бібліотека «Шкільний світ» Київ 2008р., стор. 59-127).
  11. Методичний посібник «Проектні технології виховання та підготовка й проведення краєзнавчих екскурсій для учнівської молоді через реалізацію спільних проектів» Полтава 2008.
  12. Методичний посібник «Використання сучасних педагогічних технологій на уроках німецької мови як один із шляхів особистісно зорієнтованого навчання учнів другої іноземної мови в школі» (Полтава, вид-во АСМІ 2009).
No votes yet.
Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ