Випускник Тетяна Кривошапка: активна громадянська позиція у вихованні дітей

0
839
випускник програми
Тетяна Кривошапка, випускник програми “ВІдкритий Світ” 2011 року

Кривошапка Тетяна Іванівна є заступником директора з виховної роботи Полтавської гімназії “Здоров’я” №14.

Час перебування у США – відвідування навчальних закладів, знайомство з культурою країни, з її громадянами став періодом активних роздумів на тему самоідентичності.

“Щиро вдячна програмі “Відкритий Світ”, а також громаді Ірондеквойту, яка вразила мене своєю єдністю і трепетним ставленням до України, і перш за все, української мови.

Дякую пані Тамарі Денисенко, яка весь час звертала нашу увагу на діяння видатних громадян міста,  що залишили після себе добрі справи, за які їх пам’ятають.  Девізом їхнього життя було не “Держава для мене”, а “Чим я можу допомогти своїй державі, своїй громаді”, що і стало для мене своєрідною настановою у моему подальшому професійному та громадському житті. Тож відтоді намагаюся у своїй роботі виховувати в учнях бажання бути корисним, а не тільки споживачем”.

Зокрема, яскравою подією в житті гімназії,в педколективі якої працює Тетяна Кривошапка, є щорічна Благодійна акція “Діти-дітям”, яка проводиться спільно з Товариством Червоного Хреста, неодноразові посилки воїнам АТО.

Тетяна закликає змінювати разом світ на краще.

Контакти:

tatyanak9@gmail.com

https://www.facebook.com/tetyna.kryvoshapka?fref=ts

Інтернет-ресурси:

http://school14poltava.ucoz.ua/

 

No votes yet.
Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ