Випускник Олена Туркіна відкриває Полтаві “Вікно в Америку”

0
782
11060292_881820071879559_1625499627926637436_o
Олена Туркіна, випускник Програми “Відкритий Світ” 2009 року, м. Полтава

Керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського.

“У 2009 році я відвідала США, як учасник програми «Відкритий Світ».

Наша група мала унікальну можливість відвідати велику кількість бібліотек США – публічні, шкільні, університетські, а також Бібліотеку Конгресу у Вашингтоні. Унікальність полягала у тому, що ми бачили роботу бібліотеки не лише “зовні” але й “зсередини”.

Після мого повернення в Україну я мала новий погляд на Сучасну Бібліотеку, не лише з дизайнерського підходу, проектна діяльність стала на перше місце. Ми провели велику кількість акцій протягом останніх років.

Як випускник програми обміну США разом із моїми колегами із Тернополя, Луцька та Дніпропетровська, ми виграли грант від Посольства США в Україні на проведення Всеукраїнського велофлешмобу “Windows go Biking”.

Проект “Windows go biking”: випускники програми “Відкритий Світ” організували велофлешмоби в різних містах України з метою популяризації діяльності американських куточків та здорового способу життя. Велофлешмоби в кожному місті супроводжувалися культурно-просвітницькими заходами, що об’єднали Східні, Західні та Північні області України, збагатили знання населення про США.

Висловлюю велику подяку місту побратиму Полтави Ірондеквойт! І особливо пані Тамарі та пану Володимиру Денисенко, а також пану Василю та пані Анні Корнило.

Контакти:

woa_poltava@yahoo.com

https://www.facebook.com/turkinaolena?fref=ts

Інтернет-ресурси:

Контакти:

 

Інтернет-ресурси:

 

No votes yet.
Please wait...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ